PELLINI TOP – nasza nowość

pellini verona

Opublikowano przez laroma.pl

19 października 2021

Romeo i Julia… ich włoska Werona – romantyczne miasto zakochanych. Z całą pewnością także tych zakochanych w kawie!

To tam w 1922r. miała swój początek marka Pellini Caffè – firma na początku swojej działalności zajmowała się…uprawą ziół i ich dystrybucją. Bardzo szybko jednak okazało się, że w sercu większości z członków tej rodziny biją ziarna kawy, czego naturalną konsekwencją był nowy pomysł na biznes. W ten sposób rodzinna zielarnia zmieniła się w 1947 roku w profesjonalną palarnię, gdzie przygotowywano doskonałe mieszanki kawy ziarnistej. Dzięki sukcesowi osiągniętemu przez markę w rodzinnych Włoszech firma postanowiła na rozwój podbijając serca kawoszy najpierw na pozostałej części kontynentu Europejskiego by na końcu stać się rozpoznawana na całym świecie Obecnie to piątą palarnia jeśli chodzi o ilości wypalanych ziaren w słonecznej Italii, a jest ich tam naprawdę sporo…

Kawa Pellini TOP

Prestiżowa, często poszukiwana przez koneserów dobrego smaku wyborna kawa ziarnista. Pellini Top to prawdziwa wizytówka włoskiego koncernu Pellini, idealnie zbalansowana mieszanka 100% arabiki, w skład której wchodzi 6-8 starannie selekcjonowanych odmian górskich Arabik.

Pellini Top to kawa, w której proces produkcji prowadzony jest z zachowaniem najwyższych standardów, począwszy od zbioru ziarna aż po wypalenie. Każda odmiana arabiki jest palona oddzielnie, w małych porcjach, wolno i w odpowiedniej dla niej temperaturze. Wynikiem starannej i w pełni profesjonalnej pracy jest wyśmienita kawa Pellini Top, która przez wielu jest uznawana za jedną z najlepszych kaw na świecie.

pellini top kawa ziarnista

zapraszamy do zakupów tej wyśmienitej kawy na naszym sklepie – Pellini TOP

Water photo created by freepic.diller – www.freepik.com

Pozostałe wpisy…

Zmiana siedziby

Zmiana siedziby

Z początkiem listopada zmieniliśmy siedzibę naszej firmy, znaleźć nas można pod adresem Obroki 130, 40-833 Katowice....

Jak parzyć kawę w kawiarce?

Jak parzyć kawę w kawiarce?

Idealna do śniadania i nieoceniona, gdy przychodzą goście - mowa o kawie, bez której wielu z nas nie wyobraża...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This